IMGP3514_4.jpg

Svět je malý a nic není nemožné.....

 

     Módě se věnuji více než třicet let. Nejprve jsem stála na přehlídkových molech a jako modelka jsem začala vnímat módu jako umění. Kdybych měla křišťálovou kouli, nevěřila bych té dlouhé, náročné, ale krásné cestě, po které jsem se vydala. Samozřejmě nesvítilo jen slunce, bylo třeba zdolávat překážky. Přišly vzestupy i pády, jako v každé jiné kariéře, ale to k tomu patří. Bez mé profese nedokážu být, je můj život...

Nevidím látky, ale krásné šaty a jejich šťastné, krásné majitelky. Nepočítaně  šatů se z mého ateliéru rozprchlo do celého světa a dělá radost. Šaty dělají člověka, a mění životy.

      Letošní "covidový rok"  mění svět. Restrikce, omezené cestování a stále se měnící  situace mě přiměly k založení virtuálního  atelieru. Moje modely najdete v eshopu a na fotografiích. Můžeme se domlouvat po telefonu, přes emaily, whatsapp, atd. Kvůli Vašemu speciálnímu přání se za Vámi vypravím kamkoliv. Schůzky i zkoušky proběhnou u Vás, v hotelu, dle možností. Ručím za Vaše soukromí, skvělý servis a perfektní výsledek. Každý model je maximálně ve dvou vyhotoveních - jeden originál, druhý na zakázku s precizním vypracováním s velkým podílem ruční práce.

                                                                   ..........Svět je malý a nic není nemožné.