IMGP3514_4.jpg

 

     Módě se věnuji více než třicet let. Nejprve jsem stála na přehlídkových molech a jako modelka jsem začala vnímat módu jako umění. Kdybych měla křišťálovou kouli, nevěřila bych té dlouhé, náročné, ale krásné cestě, po které jsem se vydala. Nesvítí jen slunce, na cestě leží překážky,  vzestupy i pády, jako v každé jiné kariéře. Bez mé profese nedokážu být.

Je můj život...

Nevidím látky, ale krásné šaty a jejich šťastné, krásné majitelky. Nepočítaně  šatů se z mého ateliéru rozprchlo do celého světa.

Atelier a show room najdete na adrese Soukenická 1090/14 v Praze 1. Objednat  se můžete emailem, telefonicky, přes formulář na webu. První schůzka je nezávazná, řeknete mi svá přání

a představy, společně se domluvíme jak dál. Pokud se rozhodnete mé služby nevyužít, nic se neděje. Pokud ano, na další schůzku připravím návrhy, materiál a domluvíme další postup.

Šaty si také můžete  pouze půjčit, a to dokonce i v případě, kdy Vám šaty vytvoříme na míru.  Vy zaplatíte půjčovné a šaty nám po použití vrátíte jako v klasické půjčovně. 

Pokud si vyberete šaty z naší stálé nabídky, domluvíme se na ceně a šaty Vám upravíme.

Atd... vše je na domluvě.